Muzyka

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. A. Neżdanowej w Odessie. Ukończyłam również podyplomowe studia muzyczne w Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Przez 8 lat pracowałam w muzycznej szkole policealnej: "Music College im. V. Kosenki" w Żytomierzu jako nauczyciel dyrygentury.
       Od 20 lat uczę muzyki dzieci, młodzież i dorosłych, prowadzę chóry, zespoły oraz indywidualne zajęcia muzyczne. Od 7 lat jestem dyrektorem placówki Studio Edukacji Muzycznej "Muzyka - rozmowa serc". Każdy uczeń to niczym perła, którą należy oszlifować, ale właśnie na tym polega moja praca. Muzyka stanowi dla mnie pasję, która wszechstronnie rozwija człowieka. W wolnym czasie lubię podróżować po Europie. Wszelkie wyprawy łączę zazwyczaj z występami wokalnymi, a moje ulubione miejsca koncertowe to Czechy, Niemcy, Francja i Grecja.