Oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2021/2022

 

nazwa/ osoba prowadząca

Czas trwania

Uwagi

zajęcia w pandemii

UNICEF

  Ewelina Pietniczka

piątek 15.30

30 minut

co drugi tydzień, realizacja programu Unicef

online

Wolontariat

Ewelina Pietniczka

piątek 15.30

30 minut

co drugi tydzień, organizacja wolontariatu szkolnego

online

Kółko kaligraficzne

Joanna Kostyra

środa 16.00

30 minut

Dla uczniów klas 4-8

online

no Drama!

Katarzyna Misiuro

czwartek 14.15

60 minut

Dla chętnych uczniów klas 3 - 8

online

One, two, three... FCE!

Katarzyna Misiuro 

poniedziałek 15.45

45 minut

Dla uczniów z zapałem do pracy i motywacją do zdania egzaminu FCE :)

online

Młody Olimpijczyk

Maria Brodzik

wtorek 15.50

45 minut

Dla uczniów klas 6-8, tylko dla uczniów przygotowujących się do olimpiad i konkursów (mających na koniec poprzedniego roku 5 i wyżej) 

Online

Szachowe

Maria Brodzik

wtorek 15.50

Dla uczniów klas 6-8

online

Jouons ensemble !

Agata Kukowka

wtorek 14.15

30 minut

dla kl. 1-3; min. 4 osoby, max. 8 osób 

online

Bon ton

Agata Kukowka

środa 15.15

30 min

kółko dla kl. 4-8; min. 4 osoby, max. 8 osób

online

Tenisowe Talenty

Maciej Noiszewski 

wtorek 14.15 gr.1

15.05 gr.2

2-3 x 45 min.

kółko dla klas 1-8 z podziałem na 2-3 grupy w zależności od wieku i zaawansowania

-

Zamalowani

Sylwia Skorupa

poniedziałek 14.15 gr. 1,  15.00 gr.2

czwartek 13.20 gr.3

90 min

kl. 1-5 max. 8 osób (w przypadku większej liczby osób dwie grupy)

online

Nitką i igłą

Sylwia Skorupa

90 min

/ 2 x 45 min.

kl. 1-5 max. 8  osób (w przypadku większej liczby osób dwie grupy)

online

Sprechen Sie Deutsch?  - kontynuacja

Sylwia Skorupa

30 min

dla kontynuujących

online

Sprechen Sie Deutsch?  - dla początkujących

Sylwia Skorupa

30 min

kl. 1-8

online

Małe Biżu i hand made

Ewelina Pietniczka

poniedziałek 15.15

60 min

 

online

Cambridge

 A.Sosnowska

wtorek 14.20 gr.1

15.00 gr.2

30 min

kl 4,5

online

chemiczne

Magdalena Wicik

 wtorek 15.00

kl 1-6 

 

Przyrodniczo- ornitologiczne

Piotr Piórkowski

 środa 15.05    

Młody Informatyk

Tomasz Pyza

 poniedziałek 15.55    

matematyczne/

Joanna Górecka

 wtorek 15.05

kl. 4-5