21 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Wszyscy uczniowie uzyskali promocję do klasy wyższej i osiągnęli swoje indywidualne sukcesy.

Najmłodszym wychowankom zostały wręczone odznaki, którymi Rada Pedagogiczna doceniła ich indywidualne talenty i predyspozycje. Wśród wyróżnień pojawiły się "Mistrz matematyki",  "Pięknie recytuję", "Super sportowiec" i wiele innych.  Tego dnia żegnaliśmy również naszych Absolwentów. Alicja, uczennica klasy ósmej, w trakcie uroczystości wpisała się do naszej Złotej Księgi, która upamiętnia wybitnych uczniów uczęszczających do naszej szkoły. Uroczystość uświetnił występ klasy trzeciej, która w ten sposób żegnała się z pierwszym etapem edukacji. Apel kończący rok szkolny był również doskonałą okazją, by wyrazić podziękowania rodzicom, którzy angażują się w życie szkoły i wspierają jej misję i wizję. Wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom życzymy dobrego wypoczynku i udanych wakacji.