Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Samorządu Uczniowskiego. Z powodu pandemii musieliśmy część obchodów dnia SU przenieść do świata wirtualnego, dlatego z klasami 4-8 łączyliśmy się online.
Klasa 2 i 3 w tym dniu wybrały się na spacer nad Świder z przygotowaną wcześniej na kółku plastycznym Marzanną. Po dotarciu na miejsce Marzanna została spalona, a jej głowa utopiona. Pochód był kolorowy i głośny, więc liczę na to, że wiosna przyjdzie do nas szybciej niż się tego będziemy spodziewać.
Klasy starsze natomiast miały zajęcia prowadzone przez uczniów i tak:
z Maksem programowaliśmy i tworzyliśmy swój własny pisak, z Sebastianem zobaczyliśmy jak wygląda programowanie w 3D. Tworzyliśmy zakładki do książek z Martyną i Alicją, piekliśmy ciastka z Marysią i Natalką, a Olek pokazał nam kilka tańców i zagrał na keyboardzie.
Dzień SU to świetna okazja do zobaczenia ile zainteresowań mają nasi uczniowie. Dziękujemy, że tak chętnie wzięliście udział w naszym dniu. Mamy nadzieję, że ciastka Wam smakowały :)