Na początku roku szkolnego, mimo trudnych warunków, wystartowała kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie przedstawili swoje ciekawe pomysły na funkcjonowanie szkoły. Do funkcji przewodniczącego SU zgłosili się i swoje programy wyborcze zaprezentowali: Jan Czajka, Aleksander Bąk , Aleksander Gawroński, Blanka Wandachowicz, Nikola Rogowska.
Wszyscy kandydaci mieli głowy pełne pomysłów. Pod długiej kampanii wyborczej przyszedł czas wyborów, które należało dostosować do obecnej sytuacji. Każdy z uczniów wypełnił ankietę w której zaznaczył osobę, którą wybiera jako swojego reprezentanta oraz opiekuna samorządu. W wyborach zwyciężył Jan Czajka z klasy 3. Do prezydium SU dołączyły również Blanka i Nikola z klasy 2. Opiekunem została Maria Brodzik. Samorząd odbył już pierwsze spotkania i ustalił wspólnie pomysły, które chciałby zrealizować i harmonogram działań, który zaakceptowała już Pani dyrektor Joanna Zaborowska Kubajek.