Dzień Brytyjski to wyjątkowe zajęcia w naszej szkole. Po pierwsze - był to ostatni dzień specjalny w tym roku szkolnym, a po drugie miał on zupełnie inną, wyjątkową formułę - wersję online.

Aby dowiedzieć się więcej o kulturze i tradycjach Wielkiej Brytanii nauczyciele przygotowali liczne spotkania on-line, podczas których uczniowie mogli wirtualnie odwiedzić najsłynniejsze miejsca w Londynie, poznać historię Trooping the Colour, obejrzeć koronację królowej, grać interaktywnie i porównywać swoją wiedzę. Wielkim zaskoczeniem było wspólne pieczenie ciasteczek królowej oraz wizyta naszego absolwenta na jednym z zajęć. Podsumowanie w formie Kahoot też dało nam wiele emocji. W grupie klas młodszych wygrali: Izabela Gabryel, Martyna Górska oraz Maria Dąbkowska, a w klasach starszych - Jan Nowiński, Jakub Kurdej oraz Alicja Tyrakowska.