Obraz może zawierać: 17 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stojąW ubiegłą sobotę tj. 06 kwietnia 2019 w naszej szkole miał Miejsce Wiosenny Turniej Szachowy. Było to prawdziwe święto szachów w Szkole Noblistów!

Dzięki pomocy Rodziców, aktywnemu uczestnictwu naszych uczniów i zaangażowaniu nauczycieli było to święto kolorów, dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji. Uczniowie z miasta Otwock mogli sprawdzić swoje umiejętności gry w szachy i stanąć w szranki ze swoimi rówieśnikami ze Szkoły Noblistów. Rolę sędziów pełnili nasi nauczyciele Pani Maria Brodzik i Pan Marek Kowalczuk.

Wyniki Wiosennego Turnieju Szachowego w Szkole Noblistów
Kategoria klas 1-3
1. Rafał Samborski
2. Krzysztof Bancarzewski
3. Aleksander Bąk

Kategoria klas 4-6
1. Franciszek Ulatowski
2. Gustaw Siennicki
3. Jakub Boruta

Kategoria klas 7-8-3gim
1. Tymon Kłoda

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom Turnieju!

Dziękujemy serdecznie wszystkich osobom oraz instytucjom, które zdecydowały się wesprzeć nasze wydarzenie. Wiosenny Turniej Szachowy nie byłby tak udany bez Was:

Piotr Kubajek, Rada Rodziców Szkoły Noblistów, Scania Polska, Anmar Otwock, Iveco, Dahliamatic, British School Otwock, Aflopharm