W piątek 22 stycznia o godz. 10.00 w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Ten wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień rozpoczął się jednak w salach lekcyjnych. Na zajęciach uczniowie poznali tradycje karnawałowe w Polsce i na świecie, a następnie przygotowali plakaty tematyczne. Aby uzyskać przepustkę na bal, uczestnicy musieli ułożyć hasło z ukrytych w klasie liter.

Tego dnia klasa pierwsza zamieniła się w przepiękną salę balową. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w ulubionych bohaterów. Przy dźwiękach muzyki wszyscy bawili się wyśmienicie. Zabawa urozmaicona była licznymi konkursami, a na uczestników czekała słodka niespodzianka. Nie zabrakło również poczęstunku. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak było i tym razem …

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie Rodzicom, którzy przygotowali wspaniałe dekoracje oraz pyszny poczęstunek.