Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chętni uczniowie wszystkich klas naszej szkoły pod kierunkiem Anny Lill-Bezak starannie przygotowali Jasełka. Przegląd konkursowy, organizowany przez Otwockie Centrum Kultury, oraz drugie przedstawienie (dla wszystkich chętnych) odbyły się 16 stycznia 2019 r.

Duże zaangażowanie samych uczniów, oryginalna scenografia, nowoczesna reżyseria i scenariusz przy zachowaniu tradycyjnych treści oraz poruszająca gra naszych młodych "aktorów", a także  oprawa muzyczna i "anielski" śpiew kolęd przez dzieci z klas młodszych - jako przerywnik w akcji - pozostawiły na widzach niezapomniane wrażenie. Zachwycała również dekoracja- szopka, wspólne dzieło  ucznia klasy III Rafała i jeo taty. Po przedstawieniu odbyły się też indywidualne występy uczniów, na codzień uczestników szkolnego koła karaoke.