Znalezione obrazy dla zapytania skypethon

Nasz szkoła wzięła udział w maratonie połączeń Skype-a-thon. W tym roku uczniowie za pomocą aplikacji Skype połączyli się z przedstawicielami Tajlandii, Indii, Stanów Zjednoczonych, Egiptu i Polski :)

Dzięki wykorzystanej technologii uczniowie mogli poznać inne dzieci, tradycje i zwyczaje oraz światopoglądy mieszkańców tych odległych krajów. Nagle okazało się, że uczniowie mają wiele podobieństw, że potrafią się porozumieć, żartować, reagować na instrukcje w języku angielskim i że robią to dobrze się bawiąc.
Dzięki udziałowi w akcji Skype-a-thon nasza szkoła pokonała 29943 "wirtualnych mil", które Microsoft przeliczy na realną pomoc w edukacji prawie 75 dzieciom z najbardziej potrzebujących krajów. Skype-a-thon dał szansę na dobrą zabawę, ćwiczenie kompetencji uczniów, ale i też na pomoc innym.