W dniu 21-03-2018 cała społeczność szkolna witała wiosnę. Jednym z wydarzeń tego dnia była premiera przedstawienia Romeo i Julia, opartego na dramacie Wiliama Szekspira.  Nasza wersja wydarzeń z Verony kończy się morałem i happy endem. Nie warto jest tracić życia na kłótnie, lepiej kochać, być kochanym i bawić się.W rolę głównych bohaterów historii wcielili się uczniowie klasy gimnazjalnej, piątej oraz czwartej. Dzięki zaangażowaniu rodziców i nauczycieli premiera miała piękną oprawę scenograficzną, kostiumową i muzyczną. Reżyserem wydarzenia była Pani Katarzyna Misiuro, scenografem - Pani Kinga Czwojdzińska, dźwiękowcem- Pani Maria Brodzik. Serdecznie dziękujemy za tak pozytywne przyjęcie naszego przedstawienia i zapraszamy na kolejne nasze premiery.