Dnia 9 lutego w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Otwocku odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyli uczniowie z klas I-V. Dzień zabaw rozpoczął się od wykonania wspólnego zdjęcia pamiątkowego, na którym uczniowie zaprezentowali swoje przepiękne i oryginalne stroje i przebrania. Następnie odbył się konkurs Mam Kostium , który zorganizował i przeprowadził Samorząd Uczniowski pod opieką pani Marii Brodzik. Zwycięzcą został Szymon Sobczyński - uczeń klasy V. Po konkursie każda z klas przeniosła się do swojej sali, gdzie czekały na uczniów liczne zadania i zagadki do rozwiązania, by uzyskać stemple wstępu na bal karnawałowy. Uczniowie w przyjaznej atmosferze bawili się i tańczyli do listy przebojów, którą sami wcześniej utworzyli. Imprezę uwieńczył konkurs na Królową i Króla balu. Ubiegłoroczni zdobywcy tytułu przekazali korony jako trofeum przechodnie tegorocznym laureatom konkursu. Jury było jednogłośnie – Królową balu została Blanka Borcz z Klasy III, a Korona dla Króla balu powędrowała do Marcina Molnara z klasy IV. Dzięki uprzejmości i współpracy z Radą Rodziców uczniowie mogli w czasie balu karnawałowego kosztować różnorodnych smakołyków i napoi.