23 lutego 2018 trzy uczennice klasy piątej reprezentowały naszą szkołę na Powiatowym Konkursie Poezji Anglojęzycznej – Językiem Shakespeare’a. Prezentacje dziewcząt były jednymi z dłuższych i ciekawszych a konkurencja na konkursie z roku na rok coraz większa...

Gabrysia Lech zaprezentowała kawałek prozy Frog and Toad are Friends – a Lost Button, Alicja Tyrakowska - utwór Mary Howitt, A Spider and a FLy, natomiast Helena Grajek – utwór Roald’a Dahl’a, Television. Oprócz recytacji dziewczęta przygotowały również stroje i rekwizyty, które uatrakcyjniły ich występy.Cieszymy się niezmiernie, gdyż w tym roku tponownie wróciliśmy z dyplomami i tytułem laureata. Po sukcesach Hani i Ali w ubiegłych latach, do  zacnego grona laureatów dołączyła Helena Grajek, która swoim energetycznym występem opowiadającym o szkodliwości telewizji, pokonała wszystkich uczestników w kategorii klas 4 – 6 i zajęła pierwsze miejsce. Gratulujemy!!!