Piątek, 07.04.2017, wyjątkowo cała społeczność szkolna melduje się na godzinę 8.00 i wyjeżdżamy… A gdzie? Na Warszawskie Dni Zwierząt w Nadarzynie – Warsaw Animals Days. Targi Zoologiczne Warsaw Animals Days to największe i najlepsze targi zoologiczne w Polsce, stąd też Nobliści postanowili wziąć w tym udział. Wydarzenie było interesujące dla wszystkich miłośników zwierząt: dorosłych i dzieci. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia różnych gatunków zwierząt lądowych i wodnych. Wzięli udział w mini-warsztatach opieki nad zwierzętami domowymi i pracach z zakresu rzemiosła ludowego. Każdy mógł „przymierzyć” na sobie węża lub zrobić zdjęcie wielu różnych typów zwierząt. Hitem wystaw był uparty wielbłąd, lamy i kangurki, a także zwierzęta wodne. Niektórzy wrócili z mokrymi rękawami  inni z pamiątkami i upominkami dla swoich milusińskich. Wszyscy z pewnością wrócili zadowoleni i bogatsi o wiedzę i nowe doświadczenia w obcowaniu z różnymi zwierzętami.