Dyrektor, język angielski

Jestem nauczycielką dyplomowaną języka angielskiego z ponad 20-letnim stażem pracy w różnych placówkach oświatowych, państwowych oraz prywatnych. Absolwentka wyższych studiów zawodowych na Uniwersytecie Gdańskim, studiów magisterskich w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu oraz studiów podyplomowych na WSGE w Józefowie, a także ASP w Warszawie. W ostatnich latach otrzymałam prestiżowy tytuł finalistki w konkursie Najlepszy Nauczyciel Języka Angielskiego BAS, współorganizowanego przez wydawnictwo Oxford. Stypendystka jednego z programów Departamentu Stanów Zjednoczonych Ameryki -  Professional Fellows On-Demand: 1989 Anniversary Program. Pedagożka teatru.  Certyfikowana Edukatorka Google.

Prywatnie żona, mama Trójki na T, entuzjastka podróży tych małych i tych dużych, sagi Game of Thrones, dobrej kawy oraz wszystkiego co lawendowe. Zaangażowałam się we współtworzenie Szkoły Noblistów i jestem z tego dumna.