Dyrektor, geografia, edukacja wczesnoszkolna w klasie 3

Będąc uczennicą czwartej klasy szkoły podstawowej, zapytałam swoją ukochaną nauczycielkę historii: "Jak można zostać nauczycielem, bo ja już się zdecydowałam".  Konsekwentnie realizowałam ten wymarzony plan i od 1997 r pracuję w tym wyjątkowym, niepowtarzalnym zawodzie. Najpierw ukończyłam Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie przez pięć lat zgłębiałam tajniki historii. Później poszerzyłam swoje kwalifikacje i  ukończyłam Wczesne nauczanie języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia z zakresu Zarządzania oświatą, które pomagają mi w codziennych obowiązkach dyrektora szkoły.  Zawsze staram się jak najlepiej wykonywać pracę nauczyciela, dlatego stale się dokształcam uczestnicząc w kursach z zakresu pedagogiki oraz organizacji oświaty. W mojej pracy dydaktycznej i wychowawczej, wraz ze swoimi podopiecznymi osiągnęłam wiele sukcesów. Moi podopieczni byli wielokrotnie laureatami konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty oraz organizacje niezależne. Jestem bardzo zafascynowana nowoczesnymi technologiami, czym staram się "zarazić" wszystkich swoich współpracowników. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę również w tym zakresie i wykorzystuję ją w codziennej pracy, wzbogacając swoje zajęcia o metody i materiały atrakcyjne dla uczniów. Dzięki temu znalazłam się w elitarnej grupie innowacyjnych  nauczycieli - Microsoft Innovative Educator Expert i Certyfikowany Edukator Google.

Prywatnie jestem mamą Hani i Piotrka. Interesuję się turystyką pieszą, a także muzyką- uwielbiam grać na pianinie i śpiewać.